Teenused

Oleme sulle abiks konsultatsiooni, projekteerimise ja paigaldusega.
1. Konsultatsioon

Enne valgustite ostmist anname nõu, mida on vaja jälgida LED valgustite puhul. Lisaks pakume olemas olevatele vanadele valgustidele erinevaid kaasaegseid LED valgusteid. Tuleme kohale, vaatame hetke valgustugustuse üle ja nõustame kas ja kuidas saab seda parendada. Näitame enda poolt pakutavaid LED tooteid, räägime nende plussidest ja miinustest.


Tellin konsultatsiooni
2. Projekteerimine

Projekteerime LED valguslahendused algusest lõpuni. Vajadusel muudame olemasolevat valguslahendust või projekteerime täiesti uude hoonesse kliendile sobiliku valguslahenduse. Meie toodetel on olemas DIALux`i failid ja kasutedes DIALux`i programmi saame pakkuda .dwg failide järgi parima valguslahenduse. Kui hoone on vanemapoolne, millel ei ole digitaalseid jooniseid, siis võtame hoone mõõdud ja digitaliseerime selle ning teeme vajalikud valgusarvutused.


Tellin projekteerimise
3. Paigaldus

Paigaldame LED valgusteid õue, tänavale, lattu, tootmisesse kui ka kontoritesse. Teostame ka NUTI laovalguslahenduste ehitust ja projekteerimist. Kui klient soovib, siis uuendame kaabeldust ja ehitame elektrikilpe. Seda kõike teostatakse professionaalselt, kiirelt ja efektiivselt.


Tellin paigalduse

Kliendid

Jälgi meid sotsiaalmeedias


Facebook Instagram
Hinnapäring
Call Now Button