Tooted

Vaata lähemalt meie toodete valikut allpool.

LED torud

LED torud on innovaatilised ja keskkonnasõbralikud valgusallikad. LED valgustorud on kvaliteetsed ja soodsad asendused traditsioonilistele luminofoortorudele.
Pakume erineva pikkuse ja võimsusega LED torusid. LED toru soovitame paigaldada olemasolevatesse armatuuridess kui need on hästi säilinud ja täiesti korras. Pakutavate torude seas on nii T8 kui ka T5 LED torud. Valikus on 160 Lm/W kohta T8;T5 LED torud garantii ajaga 5 aastat ja 110 Lm/W kohta 3 aastase garantiiga. Kogu pakutav valik on pidevalt laos saadaval.

Valgusvärvused:
‘        Soe           Neutraalne                 Külm
‘      3000K               4000K                  5000K


Vaata tooteid

Tööstusvalgustus

LED-tööstusvalgusti on tõhus ja vastupidav lahendus kõrgete ruumide valgustamiseks. Mitmete avadega alumiiniumist korpus võimaldab valgusti kiiret ja efektiivset jahutust. LED-tööstusvalgusti on töökindel temperatuuride vahemikus -40°C kuni 60°C, valgusti on pritsme-, tolmu- ja korrosioonikindel (IP65) ning sobib kasutamiseks sise- kui välistingimustesse. Kõikides meie LED-tööstusvalgusties kasutatakse kvaliteetseid PHILIPS valgusallikaid, mida juhib Mean Well driver.


Vaata tooteid

Paneelvalgustid

Pakume kõikides olemasolevates mõõtudes ja erinevate võimsustega LED Paneelvalgusteid. Kõikidele paneelvalgustitele kehtib garantii 5 aastat.


Vaata tooteid

Prožektorid

Prožektorid hoonete arhitektuuriliste eripärade rõhutamiseks ja väljatoomiseks. Iga erilise arhitektuuriga hoonel peaks olema hoolikalt planeeritud valgusdisain, et ehitise väärtuslikud omadused pimetatel õhtutel linnapildis varju ei jääks. Loome Teie hoonele või aiale valguslahenduse, mis sobib ümbritsevasse miljöösse. Meie poolt pakutavad prožektorid põhinevad kõige uuema generatsiooni LED-tehnoloogial. Ühtlasi on LED- tehnoloogia ka sisuliselt hooldevaba ja enerhiasäästlik.

Vaata tooteid

Siinivalgustus

Meie LED siinivalgusti on töökindel ja hetkel enim müüdud profi siinivalgusti, mida kasutavad kauplused, galeriid, näidistesaalid ja muuseumid.
CREE COB LED 40w = 4400 Lm
Saadaval nii musta kui valge metallkorpusega.
Valgusvihu nurka on võimalik valida 15, 24, 36, 60 kraadi

Vaata tooteid

Tänavavalgustus

LED-tänavavalgustid on töökindlad iga ilmaga. Lihtne industriaalse välimusega LED-tänavavalgustus on saadaval erinevate võimsustega alates 30W kuni 180W. Valgusti valgustemperatuur on 4000 K (neutraalne valge; päevavalgus), edastab selget ja puhast valget valgust (muud valgustemperatuurid 2700K-6500K tellimisel). Meie LED-valgustid on läbinud 500-tunnise soolalahuse testi, mis näitab antud valgustide head sobivust ka kõige raskemate tingimustega keskkondadesse.
Töökindel vahemikus -40°C kuni 70°C.
Suurepärane valgusviljakus 130 lm/w.
Ilmastiku- ja löögikindlus IP66, IK08
Garantii 5 aastat.

Vaata tooteid

Partnerid

Jälgi meid sotsiaalmeedias


Facebook Instagram
Hinnapäring
Call Now Button